[Recenzja] Marchewka Spunky Pup

Zabawka do samodzielnej zabawy jak i wypychania przysmakami trafiła w nasze ręce niecały miesiąc temu. Została porządnie pogryziona, porzucana i wielokrotnie turlana. Przeżyła!

Ogólne informacje

  • 13cm długości
  • jeden rozmiar i kolor
  • otwór z szerszej strony (możliwość włożenia smakołyków)
  • odbija się nieprzewidywalnym torem dla psa
  • cena waha się od 15 do 25 zł (bez kosztów wysyłki)

Marchewka nie jest zbyt ciężka, więc pies nie ma problemu z podniesieniem jej. Ciężko jest ją kupić w polskich sklepach, szczególnie od kiedy Skydog skończył swoją działalność.

Jak widać na zdjęciu, zabawka zbudowana jest z „segmentów”, ale żadna część nie odstaje – zabezpiecza to przed odgryzieniem kawałka marchewki przez psa i prawdopodobnego połknięcia go.

Wykonana jest z gumy przyjemniejszej od Truskawki z Comfy jak i Konga, w dotyku wydaje się nieco plastyczna. Sierść psa upierdliwie się do niej przyczepia, jednak wystarczy opłukanie pod strumieniem wody aby ją wyczyścić.

Nasza Opinia

Zabawka trafiła do nas z zamysłem, że będzie wykorzystywana przy samodzielnej zabawie i tak też jest. Jest możliwość wypełnienia jej smakołykami, jednak ze względu na swój podłużny kształt, Beethoven miał problem żeby wydobyć jedzenie ze środka.

Jej wytrzymałość mogę porównać do Comfy Strong Dog Strawberry, ponieważ obie intensywnie używane mają podobne uszkodzenia. Różnica jest jednak taka, że marchewkę potrafię nieco wygiąć, a dla truskawki jestem za słaba.

Beethoven polubił gryzak, chętnie bawi się nim sam. Podrzuca, turla i tarza się w nim, czyli zachowuje się tak jak szczęśliwy pies 😉 Marchewka ma kolejny plus, odbija się bardzo nieprzewidywalnie, przez co zabawa w aportowanie staje się dla czworonoga ciekawsza.

Podsumowanie

+ odbija się w różnych kierunkach

+ możliwość wypełnienia smakołykami

+ dość wytrzymała, wykonana z przyjemnej dla dłoni gumy

+ soczysty kolor i dokładne wykonanie ♥

+ przystępna cena

– jeden rozmiar i kolor

Oceniamy zdecydowanie na tak i możemy szczerze polecić!

[Recenzja] Marchewka Spunky Pup
Przewiń na górę