[Recenzja] Comfy Strong Dog Strawberry od Fera.pl

Jestem fanką zabawek służących do samodzielnego memłania i rozładowywania stresu. Dlatego ważnym elementem mojego zamówienia u Fera.pl były takie właśnie gumowe cuda. Jednym z nich jest popularna wśród psiarzy Truskawka – w wersji Strong. Czy podołała szczęce Beethovena? Może leży w kawałkach w szufladzie? A może Bet na nią w ogóle nie spojrzał?

Podstawowe informacje

Truskaweczkę możecie kupić tutaj, bardzo polecamy, bo dostawa jak i kontakt z firmą bardzo dobry 😀 Zrobiona jest z gumy, która jest przyjemna w dotyku – dla mnie materiał lepszy od Konga.

  • 1 rozmiar – ma taką wielkość, że maluchy mogą mieć trudności
  • twarda – nie byłam w stanie (stojąc na zabawce, przecież ileś tam ważę) jej wgnieść. Co prawda Beethoven miał wielką frajdę w zginaniu ścianek, nie mam pojęcia jak to możliwe.
  • 1 kolor
  • cena waha się od 17-30zł
  • sprężysta, dobrze się odbija
  • może zostać wypełniona smakołykami

Funkcjonalność/Wytrzymałość

W naszym przypadku jest to zabawka nie do zdarcia. Po otworzeniu paczki, Bet rzucił się na truskawkę i zaczął gryźć. Ma kilka rysek, jednak nic nie odstaje, kawałków odgryzionych brak.

Zabawka przy zabawie może być używana jako piłka – sprężystość ma bardzo zadowalającą. Odbija się od twardego podłoża, można sobie porzucać z czworonożnym.

Do tego ma dwa otwory – mniejszy na dole, a na górze większy. Dzięki temu możemy włożyć tam jedzonko – ja osobiście gustuję w suchych granulkach, bo resztki mokrej karmy są bardzo trudne do wylizania przez psa. Jeśli nie smaki – zawsze możemy przełożyć sznurek, zawiązać supeł… i szarpak gotowy! Patrzcie jaka wielofunkcyjność ;P

Nasza Opinia

Tak, tak i jeszcze TAK! Beethoven woli Truskaweczkę od Konga po stokroć, memłanie czerwonej masy jet samą przyjemnością. Wytrzymałościowo zabawka spisała się na medal, firma Fera.pl wykazała się kompetencją przy rozmowach i dostarczaniu przesyłki. ♥

Wszystkim psiakom polecamy!

Omnomnom ♥

Podsumowanie

+cena

+wytrzymałość

+atrakcyjność dla pieseła ♥

+sprężystość

+można zrobić szarpaczek

+możliwość wypchania jedzonkiem

-jeden rozmiar

[Recenzja] Comfy Strong Dog Strawberry od Fera.pl
Przewiń na górę