O Mnie

Cześć i czołem, tu Zośka!

Witaj w mojej małej, własnej części internetu. Bardzo się cieszę, że się tu znajdujesz, bo skoro już pofatygowałaś_eś swoje palce, żeby kliknąć w zakładkę „o mnie”, to znaczy, że chcesz wiedzieć więcej.
Doceniam to!

Blog, czyli to miejsce, w którym znajdujesz się obecnie, powstał w lutym 2017 roku i rozwija się w swoim tempie. Czasem szybciej, czasem wolniej, ale robię to co kocham i to się najbardziej liczy.
Pisanie sprawia mi przyjemność, uwielbiam to uczucie gdy wena Cię pochłania i wiesz, że tracisz kontrolę. Że już nie możesz się od niej uwolnić. Piszę o rzeczach różnych. Od subiektywnych opinii na temat ostatnio czytanych książek, przez recenzje psiego sprzętu czy moje przemyślenia dnia codziennego, aż do refleksji wynikających z życia z reaktywnym psem.

Wiele miesięcy czy nawet lat spędziłam na edukowaniu się na temat pracy z klikerem, pozytywnego wzmocnienia i treningu z psem bez strachu i przymusu. Brałam udział w obozach szkoleniowych, seminariach, treningach indywidualnych, startowałam na zawodach, oglądałam webinary czy czerpałam wiedzę w inny jeszcze sposób (jestem wielką fanką podcastu Hanny Branigan „Drinking from the Toilet” – przesłuchałam ponad 100 odcinków od najstarszego licząc – nie, nie liczyłam ile poświęciłam na to godzin i nie chcę tego wiedzieć). Psi świat jest mi bliski, przede wszystkim przez to, jak mnie ukształtował. Wychowałam się rozmawiając o zachowaniu psów, metodach szkoleniowych i różnych umaszczeniach.

Obecnie jestem studentką III roku biologii w ramach Kolegium MISMaP na Uniwersytecie Warszawskim. Mój świat kręci się wokół rozmyślań o przyszłości, czytania książek (także fantasy, nie tylko podręczników), ale i akademickiego świata – odnalazłam się w tej społeczności i nie będę tego ukrywać, że zachwyca mnie ten zupełnie inny system, tak odmienny od licealnego. Prócz tego wciąż spaceruję z Betem, można na mnie wpaść na ulicach Warszawy, którą kocham. Jesteśmy nieco do siebie podobne – momentami (za) głośne, (za) dużo się w nas dzieje, ale jednocześnie tak różnorodne i pełne pięknych zakamarków.

Masz ciekawe tematy, które chciałbyś abym poruszyła na stronie? Spodobała Ci się tematyka bloga i masz ciekawą propozycję współpracy? A może po prostu chcesz ze mną pogadać? Nie krępuj się, napisz! Chętnie poznam Ciebie i Twoje zdanie. Messenger, Instagram, LinkedIn, mail – sposobów, by się ze mną skontaktować jest wiele. Czekam 🙂

Przewiń na górę