O Mnie

Hej, tu Zośka!

Uwielbiam gadać o sobie. Naprawdę.
Ta zakładka została już edytowana kilka, jak nie kilkanaście razy. Rozwijając się zmieniam swoje opinie, kształtuje się moje podejście do świata i za każdym razem znajdujący się tu opis nie pasuje do tego, co aktualnie mam w głowie.
Dlatego zacznę od nowa… 😉

Cześć, witaj w mojej małej, własnej części internetu. Bardzo się cieszę, że się tu znajdujesz, bo skoro już pofatygowałeś swoje palce, żeby kliknąć w zakładkę “o mnie”, to znaczy, że chcesz wiedzieć więcej.
A takich ludzi lubię i bardzo sobie cenię.

Blog, czyli to miejsce, w którym znajdujesz się obecnie, powstał w marcu 2017 roku i rozwija się w swoim tempie. Czasem szybciej, czasem wolniej, ale robię to co kocham i to się najbardziej liczy.
Pisanie sprawia mi przyjemność, kocham to uczucie gdy wena Cię pochłania i wiesz, że tracisz kontrolę. Że już nie możesz się od niej uwolnić.

Masz ciekawe tematy, które chciałbyś abym poruszyła na stronie? Spodobała Ci się tematyka bloga i masz ciekawą propozycję współpracy? A może po prostu chcesz ze mną pogadać? 😀 Nie krępuj się, napisz! Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich zdanie 😉