bthegreat.pl - hello dogs przysmaki - recenzja

[Recenzja] Przysmaki Hello Dogs – Dobra Karma

Jak wiadomo Wam pewnie nie od dziś, nagradzam Beta co chwilę i sypię żarciem z rękawa za każdą interakcję ze mną. Nie jestem zwolenniczką głodzenia psa, żeby wchodził z nami w interakcję, ale zdecydowanie to ja jestem źródłem najwspanialszego żarcia, jakie ma szansę dostać. Nie zawsze daję mu dostęp do przysmaków czy gryzaków za coś, czasem to po prostu wzbogacenie codziennego życia, pomoc z wyciszeniem, odreagowanie po trudniejszym dniu. Hello Dogs odezwało się do mnie z propozycją, że wyślą nam przysmaki – Beethoven gdyby mógł, na tę wiadomość przebierałby już łapami.

dogfrisbee training - trening dogfrisbee - bthegreat.pl

Dogfrisbee – trening 2.04.2021

Spodobało mi się! Dlatego wrzucam tu kolejny trening – opis nie będzie tak szczegółowy, bo nie czuję takiej potrzeby. Filmik jest dłuższy i prócz tego, że muszę zacząć nastawiać minutnik na te treningi, jestem zachwycona. Naprawdę dobrze nam poszło! Ale dla równowagi, wrzucam też drugą sesję tego treningu, która jest jednym wielkim bałaganem i bezsensem. Wyjaśnię!

dogfrisbee training - trening dogfrisbee - bthegreat.pl

Dogfrisbee training (2.04.2021)

I loved it! So I’m uploading another dogfrisbee training here – the description won’t be as detailed because I don’t feel the need. The video is longer, and aside from the fact that I need to start setting a timer for these workouts, I’m thrilled. We did really well! But for the sake of balance, I’m also throwing in the second session of this workout, which is one big mess and pointless. Let me explain!