[Recenzja] Adresówka od PupiLu

adresówka pupilu - bthegreat.pl

Już dłuższy czas temu skontaktowała się ze mną firma Pupilu, która w swojej ofercie ma liczne gadżety dla psiarzy. Do nas ostatecznie trafiła między innymi adresówka – zawieszka zawierająca numer telefonu właściciela i często imię psa. O tym, czy zdała egzamin przeczytacie w dalszej części wpisu.

piórko - bthegreat.pl

Ogólne informacje:

  • 5 wzorów
  • możliwość zamieszczenia rysunku rasy swojego psa (wybór z ponad 15!)
  • średnica prawie 4cm
  • zawiera imię pupila i numer telefonu do właściciela
  • można ją kupić tutaj za 19zł

Do adresówki zamontowałam własne kółko – chciałam żeby było solidne i wytrzymałe. Tutaj pojawił się pierwszy problem, wynikający z bardzo małego otworu. Przez to farba jest zeskrobana na granicy i metal nieco wygięty. Ubytek widać dopiero z bardzo bliska i nie wpływa to na użytkowanie.

Identyfikator nie miał łatwo, był testowany w takich warunkach, w jakich się aktualnie znajdowaliśmy. Tego też oczekuję od wszystkich produktów, aby dały sobie radę ze wszystkim, nawet jeśli nie zostało to uwzględnione w opisie przez producenta. Adresówka była moczona, przeciągana po krzakach, obtaczana w błocie i piasku. Przeżyła wszystko i wciąż prezentuje się estetycznie. Czego chcieć więcej?

Na koniec warto dodać, że kontakt z firmą jest bardzo przyjemny, ale preferują drogę mailową – gdybyście mieli do nich kiedyś jakieś pytania, najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie e-maila 🙂

No i psst, wiem że nie powinno się porównywać produktów między sobą, ale adresówka od Pupilu poradziła sobie w warunkach, w jakich plastikowa kość od Edeil nie dała rady – warto zwrócić na ten fakt uwagę przy zakupie!

Podsumowanie

+ wiele kolorów i wariantów
+ wytrzymałość metalu
+ jakość nadruku
+/- cena
– mały otwór na kółko do zamocowania na obroży/szelkach

piórko - bthegreat.pl

W ramach współpracy dotarły do mnie również dwa plakaty i etui na telefon, które możecie zobaczyć w postach na Fanpage’u i Instagramie.

[Recenzja] Adresówka od PupiLu
Przewiń na górę