Marcowe crème de la crème

Ile razy czytałam kieszonki, tygodniki, vukejki, achiwa i inne zbiory ciekawych rzeczy? Nie zliczę.

W ostatnich dniach trafiłam na wartościowe teksty, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Nastąpiła burza mózgów (sama tego nie wymyśliłam!) i zostało wymyślone crème de la crème, co oznacza śmietankę, coś najlepszego. Bo tylko takie sprawy chcę Wam pokazać 😉

Nie raz wspominałam, że uwielbiam podróżować. Od kiedy Beethoven postawił łapę w mieszkaniu, najwspanialsze wyprawy są właśnie z nim. Dzięki rozwojowi technologi, transportu możemy dotrzeć gdziekolwiek zapragniemy. Mamy przed sobą wiele możliwości – i jak tu się teraz zdecydować? Z pomocą przychodzi nam zbiór 30 miejsc, do których warto pojechać z psem. Makulscy zaszaleli i podzielili się swoimi doświadczeniami. No to torba w dłoń i ruszaj!

Jesteś zmęczony po całym dniu pracy, a Twój pupil domaga się atencji. Wiesz, że nie masz czasu ani chęci się teraz wysilać umysłowo, ale co by tu zrobić z psem? Z pomocą przychodzą sprawdzone, naturalne gryzaki dla psów. Skąd masz do licha wiedzieć czy żwacz wołowy jest lepszy od suszonej skóry sarny? Nie musisz. Gosia stworzyła wpis o przekąskach dla psów, które przetestowała na swoich futrzakach. Nie musisz się bać, że Twój pies umrze w męczarniach – odpręż się przy dobrej książce i ciepłym kakałku.

Kiedy spacerujesz ze swoim czworonogiem, nie zawsze masz stuprocentowe skupienie psa na sobie. Ale możesz to prędko zmienić! Magiczne berło władzy zwane również piłką, patykiem, szarpakiem, zabawką zmieni pojęcie jakim jest posłuszeństwo! Bądź jak prawdziwy trener psów, pękaj z dumy, że Twój pies nie widzi świata poza… berłem. Jak to dokładnie działa? Dlaczego takie myślenie jest zgubne? O tym pisze Weronika w jednym z najnowszych wpisów.

Każdy ma gorsze chwile i potrzebuje sobie ponarzekać. Tematy wałkowane przez wieki, a mimo to nie trafiają do tych osób, do których w szczególności powinny. Jeśli ktoś chce wypowiedzieć się jak bardzo przestał wierzyć w ludzkość lub co sprawia, ze ciśnienie jego krwi wzrasta dwukrotnie – zapraszam do przeczytania wpisu na blogu Zoji i Vuka.

Możesz wszystko. Wystarczy trochę wiary w siebie i upartości. A jak to wygląda od strony rzeczywistej? Magda opisuje, dlaczego możemy osiągnąć tak wiele.

Jeśli pierwszym akapitem zmotywowałam Cię (a bardziej piękne zdjęcia od Makulskich) do wyruszenia w dal, nie zapomnij plecaka. Dobrze wyposażonego. Co to znaczy? Pozwólmy zakochanym w podróżowaniu wytłumaczyć to w tym wpisie.

Jeśli szukasz psa dla siebie, a mówię tu o szczeniaku z hodowli, zadajesz sobie wiele pytań. Szukasz informacji, także w internecie czy w grupach na Facebooku. O tym jak zadać dobre pytania przed kupnem szczeniaka, dowiesz się we wpisie Dominiki.

To moi faworyci, czytaliście któryś z tych artykułów?

A może jesteś jego autorem?

Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Marcowe crème de la crème
Przewiń na górę